Tak w skrócie, trochę o nas i naszym podejściu do imprez :)

Nowoczesność, spontan i luz! + DJ! :-)

Podejście do naszej pracy to spontan, dobry humor i uśmiech:) Zajmujemy się prowadzeniem imprez ponad 20 lat. Doświadczenie w branży, znajomość języka angielskiego i różnorodność instrumentalna (perkusja, klawisz, akordeon, saksofon) i mimo tak "małej" liczby osób w składzie, to nasz atut. Łączymy z żywym graniem także DJ'kę, która świetnie uzupełnia klimat imprezy, nadając jej pełnowartościowy konkret - żadnych ograniczeń, a żywa perkusja gra bez przerwy! Śpiewamy, gramy oraz animujemy imprezę od a-z.

Na rok 2019 zaprosiliśmy do współpracy także wokalistkę, więc sBand jest teraz w pełni kompletny!

Zdjęcie-22.jpg

Repertuar dobieramy wedle życzenia - impreza event'owa, tradycyjne polskie wesele, a może stonowana w klimacie zagranicznym? Jesteśmy otwarci na sugestie, nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do jednego stylu. Uwielbiamy lata '80, starsze hity taneczne, jak i te nowoczesne. Mieszamy repertuar i wybieramy piosenki w czasie rzeczywistym, żadnej gotowej playlisty! Elastyczność to podstawa. :) 

Ogromnym plusem sBand jest opcja zespołu i DJ'a razem, czyli mieszanie utworów wykonywanych na żywo z piosenkami w wykonaniu oryginalnym. Jest to na tyle fajne i nowoczesne, że zaspokaja gust każdego gościa - w końcu nie wszyscy z zasady lubią DJ'a i wolą tylko "żywą muzykę". Są też tacy, którzy wolą oryginały. Tak właśnie łączymy tradycję z nowoczesnością, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a przy zachowaniu płynności, tempa i energii jest to odczuwalne jako spójna całość. Imprezy w takiej opcji zdobywają ogromne zainteresowanie i uznanie, ale nieskromnie - nie dziwi nas to :) Po prostu jest to ciekawe!

Warto podkreślić, że imprezy prowadzone są ze smakiem. W przypadku wesel tzw. oczepiny są w naszym, oryginalnym stylu bez udziwnień w stylu "kiełbaska na sznurku zawieszona między nogami" ;) Tak, podkreślamy to, ponieważ skupiamy się głównie na dobrej zabawie z poczuciem humoru, sytuacyjnym, a nie wyuczonym przez lata i wymęczonym rutyną.  Impreza musi być ze smakiem, nienachalna i z klasą. :-) 

Dodatkową atrakcją jest tzw. blok saksofonowy, gdzie goście mogą poczuć magię tego instrumentu przy wirtualnym akompaniamencie fortepianu znanych i lubianych utworów m.in. "Shallow", "My Way", "Stranger In The Night", "Ojciec Chrzestny" i wiele innych! 

Posiadamy bardzo fajne efekty świetlne i wytwornicę dymu, które wprowadzają w zabawowy klimat. Natomiast wysokiej klasy sprzęt, na którym pracujemy (Allen & Heath, Yamaha, Apple),

mikrofony bezprzewodowe o zmiennej częstotliwości - to podstawa! 

Gramy w całej Polsce! 
Na oficjalnej stronie zapraszamy do działu portfolio, gdzie znajdą państwo filmy z rekomendacjami klientów oraz imprezami prowadzonymi przez sBand w pigułce :)

Imprezy prowadzimy do 10h, w przypadku przedłużenia - nie ma najmniejszego problemu.
Gramy w całej Polsce, więc doliczamy jedynie za transport powyżej 30km, licząc od Łodzi.

Jesteśmy w pełni zalegalizowani, ZAIKS/STOART/ZPAV/SAWP oraz wystawiamy faktury.

Jeśli macie Państwo pytania - piszcie!
Zapraszamy także do siebie w Łodzi. 


 

APKNE2621.JPG
sBand (53).jpg
sBand (1).jpg
Zdjęcie-28.jpg
IMG_2149.jpg
91308641_2968272733233206_15974301026840